Oturma odalarınız için birbirinden güzel ve şık duvar saati modellerini trenddekorlar.com takipçileri için derledik.

Evlerimizin ve özellikle oturma odalarımızın vazgeçilmez aksesuarlarından duvar saatleri, yüzlerce yıldır evimizi süslemeye devam ediyor. Her oda stiline ve dekoruna uyumlu binlerce model duvar saati, ev aksesuarı tutkunlarının vazgeçilmezi durumundadır. Odalarımızı süsleyecek duvar saatlerinin modeli kadar duvar saati seçimi de oda dizaynı oldukça önemlidir ve oda dizaynına göre saat seçimi, odanızın şıklığına şıklık katacaktır. Duvar saati seçiminde oda dizaynı kadar öenmli bir diğer konu ise oda büyüklüğüdür. Oturma odalarının büyüklüğüne göre saat seçilmesi ve aynı zamanda mobilyalar ile tamamlayıcı nitelikte olması gerekmektedir. Bu sebeple büyük ve küçük oturma odaları için farklı model, dizayn ve renklerde duvar saatleri bulunmaktadır.

Küçük oturma odası duvar saati modelleri

Küçük oturma odalarında detay aksesuarlar odanızı şık göstermek için oldukça önemli detaylardır. Küçük oturma odasına sahip kullanıcılar genellikle küçük ebatlarda ve ilgi çekici figürlerle süslenmiş duvar saatleri tercih ederler. Ebat olarak küçük olması odada görüntü kirliliği olmasının önüne geçerken, ilgi çekici figürleri ile odanıza hoş bir görüntü katacaktır. Duvar saatleri küçük odalarda çok fazla tablo veya fotoğraf tercih edilemediği için oldukça etkili bir duvar aksesuarı olacaktır.

Büyük oturma odası duvar saati modelleri

Büyük oturma odaları. kullanım alanlarının genişliği nedeniyle bir çok aksesuar ile süslenmeye müsait odalardır. Duvarları tablo, resim, kitaplık ve benzeri aksesuarların yanı sıra şık ve gösterişli bir duvar saati ile süslemek oturma odasına hem derinlik katacak, hemde hoş bir görünüm sağlayacaktır. Büyük oturma odalarında kullanılacak duvar saatleri, büyük ebatlarda, çeşitli figürler ile süslenmiş veya mobilya renklerine göre bütünlük katıcı bir renkte tercih edilebilir. Ayrıca büyük oturma odalarında kuş, ağaç veya kelebek desenli dekoratif duvar saatleri oldukça kullanışlı ve dikkat çekici olmaktadır.