Banyo dekorasyonu yapmak isteyenler için 2019 yılı en güzel küvet modellerini derledik.

Dekorasyon dendiğinde evimizin ilk o bölümü belki aklımıza gelmez, fakat banyo dekorasyonu oldukça önemlidir. Harika fayanslar, aynalar, klozetler, bataryalar ve en önemlisi de küvetler. Geniş ve güzel bir banyo, yorgun bir günün ardından hepimizin uğradığı ilk noktalardandır. Bazen sıcak bir duş için, bazen de jakuzi keyfi yapmak için. Bu yazımızda sizler için 2019’un en harika küvet modellerini derledik.

Ayaklı Küvetler

Küvetler arasında en iyisi ayaklı küvet modelleri diyebiliriz. Çünkü: şık tasarımları oldukça çoktur. Asıl özellikleri ise yer değiştirilebilir ve kolayca çevresi temizlenebilir. Montajı çok basit ve zahmetsizdir.

Kare Küvetler

Kare küvetler pek fazla tercih edilmezler, fakat tam bir yerden tasarruf dostlarıdır. Banyonuzun konumuna göre köşelere sığdırılıp, banyonuzda yer açmak için ideal küvet modelleridir. Kare küvetler genelde kabin ile satılırlar.

Cam Küvetler

Güzel bir eviniz ve geniş bir banyonuz mu var? Şıklıktan ve zarafetten mi hoşlanıyorsunuz? Cam küvet modelleri tam aradığınız. Özel üretilmiş camlarla yapılan bu küvetler oldukça sağlam olur. En güzel özellikleri ise şeffaflığın simgeleridir. Fakat fiyat olarak biraz bütçe zorlayabilirler.

Kabinli Küvetler

Her ne kadar görsellik önemli deseniz de, bir banyoda en önemli şey hijyendir. Kabinli küvetler; hem hijyen hem görüntü için idealdir. Cam veya plastikten yapılan kabinler banyonuzun kirlenmesini önler. Banyo sırasında çıkan buharın kolayca dışarı atılmasına yardımcı olur. Banyonuzun biçimine göre kare, oval veya özel ölçü ve şekillerde yaptırılabilir.