Duvarlarınız için farklı dekor ayna seçenekleri arıyorsanız, bu birbirinden güzel dekoratif ayna modellerini mutlaka incelemelisiniz.

Aynalar icat edildiği günden bu güne kendimizi görebilmemizi sağlayan eşyalardır. Ancak son yıllarda eşyadan daha çok dekoratif süs olarak kullanılan aynalar, klasik görüntüden uzaklaşarak etkileyici modeller ve figürlerde karşımıza çıkmaya başladı. Önceleri yatak odası, banyo, lavabo gibi alanlarda kullanılan aynalar, artık salonlarımızda ve oturma odalarımızda yerini alıyor ve evimizi daha güzel bir hale getiriyor.

Çeşitli desen ve modellerde bulunan aynaları dilerseniz mağazalardan satın alabilir, dilerseniz de kendinize özel olarak tasarlatıp yaptırabilirsiniz. En çok tercih edilen dekoratif ayna modelleri ağaç ve yaprakları, uçak kuşlar, güneş ve martıları anlatan desenlerdir. Ancak bunlara ek olarak çeşitli hayvan ve manzara motifleri de oldukça yaygın kullanılmaktadır. Eğer oda duvarlarından bir tanesini dekoratif ayna ile süslemek istiyorsanız harika ayna seçeneklerini inceleyin ve odanıza en çok yakışacağını düşündüğünüz bir dekoratif ayna ile hemen işe koyulun.

İşte en çok tercih edilen dekor ayna modelleri