Eviniz için birbirinden şık gri renk oturma odası dekorasyonlarını sizler için derledik.

Koyu renk ev dekorasyonları her zaman daha sade, şık ve modern görünüşe sahip dekorlardır. Oturma odalarında genellikle açık ve canlı renkler tercih edilse de, koyu renk oturma odası dizayn eden milyonlarca insan odasının şıklığından ve görünüşünden oldukça memnundur.

Koyu renk bir oturma odası dekore etmeyi planlıyorsanız, hem modern görünüşlü hemde boğucu olmayan bir renk olan gri renk tonunu tercih etmek, odanızı görsel bakımdan oldukça şık bir hale getirecektir. Ancak gri renk dekor derken tamamen griden oluşan boğucu bir odadan bahsetmiyoruz. Gri ağırlıklı ve beyaz, açık yeşil, parlak kırmızı veya turuncu ile detaylandırılmış aksesuarlar ile donatılmış oturma odaları, göz alıcı güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakabilir. Özellikle gri koltuk tercihi, beyaz zemin veya halı ve turuncu renk tekli koltuklar ile tamamlandığı zaman modern ve zarif bir oturma odasına sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu dekorasyonu tamamlayıcı renkler ve modellerde süsler ile süsleyerek çıtayı bir adım daha yukarı çıkartabilirsiniz.

Gri ve parlak renklerin bütünleşmesi ile oluşan oturma odalarından bir kaç örnek görseli sizler için derledik. Hayalinizde ki evde görüşmek üzere…

Gri oturma odası dekorasyonu örnekleri;

Hayalinizde ki evde görüşmek üzere…