Ev dekorasyon fikirleri 2019 yılında nasıl şekillenecek ? 2019 salon dekorasyonu fikirleri ve trendleri hangileri olacak ? trenddekorlar.com olarak 2019 ev dekorasyonu ile ilgili tüm fikirleri sizler için derledik.

Ev dekorasyonu yapmak isteyen veya dekora önem verenler için en önemli konuların başında trende dekorlar ve yeni dekorasyon fikirleri gelmektedir. Evde dekorasyonları sürekli olarak yapılamadığı için en iyisinin ve moda olanının yapılması evine önem verenler için olmazsa olmazdır. Her yıl değişen ve gelişen ev dekorasyonu fikirleri önümüzdeki yılda yine oldukça güzel ve iddialı fikirlere açık olacak. 2019 yılında trend olacak dekorları oda oda detaylandırarak anlatalım.

2019 salon dekorasyonu fikirleri

Salon dekorasyonları, evin en önemli dekorlarının başında gelmektedir. Hemen her yıl değişen dekorasyon trendleri bu yıl da değişerek dekorasyon yaptırmak isteyenlerin beğenisine sunuluyor. Geçen yıllara oranla daha sade ve şık renklerle donatılmış salonlar şimdiden dekorasyon yaptırmak isteyenlerin gözdesi olmuş durumda. 2019 salon dekorasyonu trendleri sadeliğin yanında şık detayları ile de göze çarpıyor. Oda içi aksesuarlar sadeliğe farklılık katarak daha sıcak ve göze hoş gelen salonlar tasarlamanızı sağlıyor.

2019 mutfak dekorasyonu fikirleri

En çok zaman geçirdiğimiz odalardan bir tanesi olan mutfaklar her zaman dekorasyon yapmayı düşünenlerin ilk tercihi olmuştur. 2019 mutfak dekorasyon trendleri incelendiği zaman, kullanışlı ve şık mutfaklar göze çarpıyor. Özellikle küçük mutfaklar için kullanım alanlarının arttırılması ve daha sade ve düzenli dolapların olması önümüzde ki yıl mutfak dekorasyonu yaptırmak isteyenler için büyük avantaj. Ayrıca duvarlarda küçük detay aksesuarlar da 2019 yılında en çok göreceğimiz mutfak dekoru olmaya aday.

2019 yatak odası dekorasyonu fikirleri

Yatak odası dekorları geçmiş yıllarda genellikle koyu renklerden oluşur ve daha sıcak bir ortam yaratmak hedeflenirdi. 2019 yatak odası dekorasyon fikirleri ise daha sade ve küçük detaylar ile süslenmiş yatak odalarını hedef alıyor. Daha açık duvar rengi tercihleri ve şık aksesuarlar ile süslenmiş yatak odası modelleri bir çok kişi tarafından beğeniliyor.

2019 çocuk odası dekorasyonu fikirleri

Çocuk odaları her zaman çocukların ilgi alanlarına göre belirleniyor. 2019 çocuk odası trendleri ise daha çok çocuğun odada eğlenceli ve güzel vakit geçirmesini hedefliyor. Sade ve geniş bir oyun alanı ayrılan çocuk odaları 2019 yılında klasik yataklar ile dizayn edilerek şıklığı ve genişiliği baz alıyor. 2019 yılında çocuklar odalarında kendine ait bir dünya oluşturma ve eğlenme fırsatı yakalıyor.