Salonunu avangard koltuk takımları ile dizayn etmek isteyenler için birbirinden şık avangard koltuk takımı modelleri.

Büyük salonlar için avangard koltuk takımları, en iyi dekorasyon tercihlerinden bir tanesidir. Rahatlık ve şıklığı yanı sıra, bir çok model ve renk seçeneği ile avangard koltuklar göz alıcı bir salona kavuşmanızı sağlıyor. Her dönem moda olmayı başaran ve milyonlarca kişinin tercih ettiği avangard koltuk takımları, bir çok evi süslerken bir çok kişinin de hayali durumundadır. 

En çok tercih edilen açık renk avangard koltuklar, koyu renk bazı aksesuarlar ile desteklendiğinde ortaya muhteşem bir salon çıkarıyor. Beyaz avangard koltuk takımlarının çok tercih edilmesinin sebebi ise odaları daha geniş ve ferah göstermesi ve koltukları tamamlayacak aksesuarların daha kolay seçilebilmesidir. Ancak hayır ben koyu renk bir koltuk takımı istiyorum diyorsanız, koyu renk avangard koltuklar ile de muhteşem salonlar dekore edebilirsiniz.

Avangard koltuk seçimleri genellikle açık renklerde olsa da koyu renk avangard koltuk takımları da bir çok salonu muhteşem bir odaya dönüştürüyor. Özellikle açık renk duvar boyası veya duvar kağıdı kullanılan salonlarda tercih edilen koyu renk avangard koltuklar, oldukça kullanışlı ve beğenilen dekorasyonların başında geliyor. Ancak salonunuzda koyu renk koltuk takımı tercih etmeyi düşünüyorsanız, oda da mutlaka açık renk detaylara yer vermelisiniz. Aksi taktirde salonunuz başta şık görünse de, uzun vadede boğucu ve göz yorucu bir oda haline gelecektir.

Birbirinden şık avangard koltuk takımı örnekleri;